wtorek, 20 czerwca 2017

Nietuzinkowy prezent dla taty!

Już w piątek wyjątkowy dzień dla każdego Ttaty, dlatego warto mu podziękować za wszystko co dla nas zrobił również w wyjątkowy sposób. Prezent, który pomoże mu w dbaniu o siebie na pewno będzie idealnym wyborem. Przedstawiamy Wam kilka propozycji, które na pewno wpadną do gustu każdego ojca.

1. O skórę twarzy muszą dbać nie tylko kobiety ale również i mężczyźni, dlatego trafnym prezentem będą kosmetyki dla mężczyzn z AVENE lub VICHY.

2. Jeśli Twój tata ma problemy ze stopami, ich pękaniem oraz nadmiernym rogowaceniem polecamy mu zestaw SCHOLL: pilnik elektroniczny do stóp oraz krem Active Repair K+ GRATIS! lub zestaw SCHOLL: pilnik elektroniczny Wet & Dry oraz ręcznik plażowy lub krem Scholl Velvet Smooth 60 ml GRATIS!

3. Możesz również pomóc zadbać swojemu Tacie o jego włosy. Pomóż mu sprawić, aby stały się gęstsze oraz zmniejszyło się ich wypadanie. Wybierz odpowiedni szampon lub suplement który pozwoli mu utrzymać prawidłowe uwłosienie głowy.

4. Zadbaj o zdrowie swojego taty! Naturalne soki będą ciekawym i napewno niezwykle praktycznym prezentem.

Jesteśmy pewni, że nasze propozycje sprawią, że Twój tata będzie w pełni szczęśliwy, gdyż będą to prezenty prosto z serca z troską o jego dobro.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz