wtorek, 11 kwietnia 2017

Sposoby na śnieżnobiałe zęby

Palisz papierosy, często pijesz kawę lub lubisz czerwone wino? Widać to po przebarwieniach na Twoich zębach? A może ich biel została tylko wspomnieniem przez kurację antybiotykami sprzed lat? Jeśli chcesz przywrócić im piękny odcień, nie zwlekaj. Rozpocznij kurację wybielającą i ciesz się pięknym, białym uśmiechem bez uczucia skrępowania.




Odstaw używki, pozbądź się kamienia

Używki nie tylko szkodzą naszemu organizmowi poprzez wpływ na funkcjonowanie narządów, ale też niszczą wygląd naszych zębów. Kawa, mocna herbata, wino i papierosy powodują powstanie nieestetycznych przebarwień na szkliwie zębów. Pomyśl o tym, że rezygnacja z któregoś tych czynników może mieć również pozytywny skutek w postaci bielszego uśmiechu. Wydłuż czas mycia zębów lub dodaj pomiędzy szczotkowaniem korzystanie z płynu do płukania ust, np. po jedzeniu,
Eludril Classic płyn do płukania jamy ustnej. Zapobiegniesz odkładaniu się płytki nazębnej, która może stworzyć kamień. Kamień usunąć możesz tylko w gabinecie dentystycznym, a następnie zabrać się za domowe wybielanie zębów.

Jak wybielić zęby w domu?

Zacznij od zmiany pasty do zębów. Wybierz wybielającą, która dzięki zawartości dwuwęglanu sodu będzie polerować delikatnie szkliwo zębów, np. ELGYDIUM Whitening wybielająca pasta do zębów. Szukaj na tyle delikatniej, aby móc stosować ją codziennie.
Dwa razy w tygodniu możesz sięgnąć po pastę zapobiegającą powstawaniu nowych przebarwień, np. ELGYDIUM Brilliance&Care.

Na rynku dostępne są paski wybielające, które nakłada się na zęby na ok. 30 minut. W tym czasie, zawarty w nich żel wybielający poprawia koloryt zębów. Podobne działanie mają nakładki nasączone żelem. Taka kuracja trwa ok. 2 tygodnie. Do wyboru mamy też nakładki wypełnione wybielaczem do zębów, które należy zagryźć przez dłuższy czas oraz wybielacze w sztyfcie, którym smaruje się zęby.

Profesjonalne wybielanie

Jeżeli przebarwienia są długotrwałe, domowe sposoby mogą nie wystarczyć. Wówczas najlepiej wybrać się do stomatologa. Specjalista dobierze najlepszą technikę, by uzyskać oczekiwany efekt. Może zaproponować Ci piaskowanie, specjalistyczne nakładki, naświetlanie lub wybielanie za pomocą lasera.



2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ja używałam systemu wybielającego biała perła 5 dni i efekt był zauważalny, teraz przed latem mam zamiar powtórzyć kurację

Anonimowy pisze...

Najlepsza pasta wybielająca jak dla mnie to Elgydium Whitening - dentystka mi poleciła

Prześlij komentarz