piątek, 21 lipca 2017

SOS dla stóp latem!

W okresie wakacyjnym często zbyt późno przypominamy sobie o naszych stopach, które zmaltretowane po zimie nie wyglądają zbyt atrakcyjnie w letnich sandałkach.
Jeżeli efekt zadbanych stóp chcielibyśmy uzyskać w możliwie najkrótszym czasie warto dodatkowo sięgnąć po dermokosmetyki przeznaczone do specjalistycznej pielęgnacji stóp. Oczywiście należy pamiętać, że stopy wymagają regularnej pielęgnacji każdego dnia, ale w razie wpadki poniżej przedstawiamy mały ratunkowy niezbędnik !
Przed przystąpieniem do jakichkolwiek zabiegów pielęgnacyjnych warto naszym stopom zafundować kąpiel z dodatkiem specjalnych soli lub koncentratów do wody, które zmiękczą skórę przygotowując ją do dalszych zabiegów. Tutaj mogę polecić GEHWOL sól ziołowa z lawendą do kąpieli stóp. Ułatwi to również usunięcie martwego naskórka, przy pomocy np. elektrycznego pilnika marki Scholl Wet&Dry.

Po takim przygotowaniu stóp ważnym elementem jest odpowiednio dobrany krem. Marka Gehwol w swojej ofercie posiada kilkadziesiąt produktów dzięki, którym stopy będą wyglądały na zadbane i odżywione. Poniżej mała ściąga – dopasuj krem do swojej skóry:

GEHWOL Lipidro krem o działaniu silnie nawilżającym odpowiedni dla osób z suchą i wrażliwą skórą stóp, ale nie tylko. Dzięki działaniu regeneracyjnemu idealnie sprawdzi się w pielęgnacji zniszczonych stóp.

GEHWOL Schrunden jest to skoncentrowana maść przeznaczona dla osób starszych lub z nadwagą, które borykają się z problemem pękających pięt, a także dla diabetyków.

GEHWOL balsam zmiękczający jest produktem dla całej rodziny do codziennej pielęgnacji po każdej kąpieli. Skóra pozostaje gładka i miękka.

GEHWOL med krem nie dość, że nawilża to działa także antybakteryjnie, więc jeżeli masz skłonność do grzybicy stóp ten produkt jest dla Ciebie.

Wysokie temperatury nie sprzyjają naszym stopom, w letnie dni najlepiej stosować ochronne dezodoranty do stóp, np. Scholl FreshStep, który likwiduje nadmierne pocenie, neutralizuje nieprzyjemny zapach i zapewnia świeżość na cały dzień.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz